angels marmaris hotel

Angel’s Marmaris Hotel

Marmaris Nerede Kalınır

Angel’s 2,5 kilometre uzanan kumsalıyla size deneyimlemesi her zaman mümkün olmayan bir ayrıcalık yaşatıyor. Beyaz kumları ve açık turkuaz renkli Ege sularıyla görsel bir şölen sunan Angel’s sahillerinde, tatilinize doğanın tüm renkleri eşlik ediyor.

Açık ve kapalı havuz alternatiflerinin yanı sıra kadınlara özel sonsuzluk havuzu ve ailenizle birlikte yüzebileceğiniz mix havuzlarıya Angel’s, tatilinizi mükemmel kılıyor.

Villalarımız tesisimizin ada bölümünde bulunmakta olup 105 m²’dir. Villaların tamamı iki katlıdır ve bir balkon ve özel terasa sahiptir. Tüm villalar deniz manzaralıdır ve otel binası odalarından farklı olarak dizayn edilmiştir. Oturma odası, çocuk yatak odası, çocuk banyosu ve ebeveyn yatak odası ile ebeveyn banyosundan oluşan villalarımızın bazılarında kendilerine ait yüzme havuzu bulunmaktadır.

Muhteşem çam kokularının yayıldığı özel ambiyansıyla tüm villalarımızda doğayla iç içesiniz. Dilediğinizce, doğanın, denizin, rüzgarın, kumsalın sesini dinleyin, eğlenin… Hem de Butler‘lerimiz hizmetinizdeyken. Gün batımını tüm muhteşemliğiyle izleyebileceğiniz villalarımızda, üstü açık özel havuzunuzda ayrıcalıklı olmanın keyfini sürün. Orman ve denizle iç içe tatilinizde, kuş seslerinin arasında rahatlarken dilerseniz villanızda özel masaj seanslarının tadını çıkarabilirsiniz.


Adres / Address:
Burunucu Mevkii, Turgut Köyü
Marmaris – Muğla
Telefon / Phone:
+90 252 486 8100
Web Sitesi / Web Site:
http://www.angelsmarmaris.com/
Tripadvisor:
Tripadvisor