marmaris elegance hotels international

Elegance Hotels International – Marmaris

Marmaris Nerede Kalınır

“Elegance Hotels International, Marmaris”, dünyanın önde gelen en büyük 35-40 tur operatörü ile çalışmakta ve ülkemizi 5 yıldızlı standartlarda, en iyi şekilde temsil etmektedir.

“Elegance Hotels International, Marmaris” konuklarına geleneksel Türk konukseverliğinin çağdaş turizm anlayışı ile mükemmel uyumunu yaşatmaktadır. Turizm sektöründe 1982 senesinden itibaren gerek yatırımcılık, gerekse işletmecilik konusunda kurumsal know-how‘ını oluşturan Gülaylar Group, “Elegance Hotels International”ın Amerika’da ve Avrupa Birliği ülkelerinde marka haklarınında sahibidir.

Elegance Hotels International, Marmaris, yerli ve yabancı turistlere sene boyunca, yılın 12 ayında donanımlı, üstün nitelikte hizmet verilebilmesi amacıyla konaklama ünitelerini De-luxe tefriş ederek, donanımlı Executive Oda, Junior Suit, Executive Suit, Royal Suit gibi yüksek standartlarda hizmete almıştır. Turizm endüstrisinde önemli yeri bulunan “Kongre Turizmine” yönelik, Akdeniz çevresinde emsali olmayan bütün kullanım alanı açık, direksiz, fuayeli, simultaneli tercüme teknolojisine sahip,

500 kişilik kongre salonu; kültür, eğlence, sportif gösteri hizmetleri verebilen çok amaçlı salonlar, hotel bünyesinde faaliyet göstermektedir.


Adres / Address:
Siteler Mahallesi, 209 Sok. No:4
Marmaris – Muğla
Telefon / Phone:
+90 252 417 78 78
Web Sitesi / Web Site:
http://www.elegancehotels.com/
Tripadvisor:
Tripadvisor