Marmaris Hotel Jan De Wit Dizayn

Jan De Wit Dizayn Hotel, Marmaris, Muğla

Marmaris Nerede Kalınır

Ege ve Akdeniz’in birbirine kavuştuğu eşsiz bir konumda bulunan Marmaris’te, denize sadece 20 metre uzaklıktaki JdW Design Hotel, modern ve ferah yaşam alanlarıyla konuklarına nezih bir atmosfer sunmaktadır.

Türkiye’nin en iyi plajlarına sahip olan Marmaris’in plajlar bölgesinde, beldenin alışveriş ve gece hayatının merkezinde kaliteli konaklama fırsatı sunan JdW Design Hotel, hem tatil hem de iş amaçlı seyahat eden konuklar için rahatlığı ve şıklığı ile ön plana çıkmaktadır.Açık büfe kahvaltı ve akşam yemeğinin, A’la Carte öğle yemeğinin, barda bir şeyler içmenin ya da okuma alanımızda kitap okumanın keyfini çıkarabileceğiniz JdW Design Hotel’de her ayrıntı, tatilin keyfini çıkarabileceğiniz lüks ve modernlikte dizayn edilmiştir.

Konuklarına sunduğu tüm imkanların, eşsiz bir konfor sağlaması amacıyla her bir ayrıntısı özel olarak düşünülmüş ve tasarlanmış olan JdW Design Hotel’de, pastel renkli mobilyalar, ses ve aydınlatma sitemleri alanında öncü tasarım firmalarına aittir. Gerek konuk güvenliği ve memnuniyeti gerekse yiyecek içecek kalitesi açısından uluslararası kriterlere uygun bir anlayışla hizmet veren JdW Design Hotel’in tüm alanları Yeşil Yıldız kriterlerine uygun bir şekilde doğa dostu, tasarruflu enerji kullanımı ve enerjide geri dönüşüm prensipleri ile tasarlanmıştır. Unutulmaz konaklama deneyimi için misafirlerine mükemmel hizmet ve üstün nitelikli imkanlar sunan JdW Design Hotel, ziyaret amacınız ne olursa olsun, Marmaris’teki tek tercihiniz olacaktır.


Adres / Address:
Merkez Siteler Mah. 238 Sokak No : 3
Telefon / Phone:
+90 850 600 11 66
+90 252 412 43 62
+90 252 412 43 63
+90 252 412 43 64
Web Sitesi / Web Site:
http://www.jdwhotel.com/
Tripadvisor:
Tripadvisor