la casa butik hotel kayseri

La Casa Butik Otel Kayseri

Kayak Turizmi & Kayak Merkezleri Kayseri Nerede Kalınır

Kayseri’nin ilk ve tek butik oteli La Casa, 5 yıldız standartlarında dekore edilen eşsiz konfor ve huzur ortamına sahip 45 lüks odasıyla, eğitimli personeli ve maksimum müşteri memnuniyeti için tüm ayrıntıları düşünülmüş kaliteli hizmet anlayışı ile Kayseri turizmine atılan son imzadır.

La Casa Boutique Hotel, Kayseri’nin karakteristik manzaralarına ve Erciyes Dağı’nın eşsiz görüntüsüne hâkim konumuyla ve şehrin alışveriş, finans, tarihi ve turistik merkezlerine yakınlığıyla da önemli bir konaklama merkezi durumundadır.

Kayak etkinliklerine yönelik 2 gün 1 gece konaklamalı, 2 gün sınırsız skipass ve transfer imkânları bulunan özel paket programları bulunmaktadır.

Hayalinizdeki ev olmaya aday tek adres La Casa Boutique Hotel, tüm mekânlarında siz misafirlerinin hak ettiği huzur ve güveni eşsiz modernliği ile taçlandırırken, Kayseri’de hiçbir otelde bulunmayan ve Sadece La Casa’ya özel tasarlanmış odalarında mükemmele ulaşmak adına hiçbir ayrıntıdan kaçınılmamıştır.

Ayrıca Türkiye’de çok az otelde rastlanılan, ultraviyole ışınlardan geçirilmesi yöntemiyle su arıtma sistemi misafirlerimizin ve personelimizin sağlığı göz önünde bulundurularak, tüm kullanım alanlarında hayata geçirilmiştir.


Adres / Address:
Hacı Saki Mah. Atatürk Bulv. No: 5 Düvenönü / KAYSERİ
Telefon / Phone:
+90 352 320 01 84
Web Sitesi / Web Site:
http://lacasahotel.com.tr/
Tripadvisor:Tripadvisor