reyhani kasri mardin

Reyhani Kasrı Hotel Restaurant Mardin

Mardin Nerede Yenir

Eski Mardin şehri… Tarihi Ulu Cami ile Şehidiye Cami’nin arası… Meşhur Emir Hamamı’nın ve Reyhaniye Cami’nin hemen yanı başı… Heybetli ve güzel Mardin Kalesi’nin altından geçen 1. Cadde… Tarihin kalbi.

Reyhani Kasrı Oteli, taş işçiliğinin tüm görkemini yansıtan karakteristik binası, tüm Mardin şehrine hakim konumu, göz alabildiğine uzanan Mezopotamya Ovası manzarası, önemli tarihi eserlere yakınlığıyla, ziyaretçilerine büyülü bir zaman yolculuğu sunuyor.

En son teknoloji sayesinde, taş binanın tarihi dokusu ve kültürel detaylarıyla modern yaşamın alt yapı, güvenlik, konfor ve lüks gibi ayrıntılarını titizlikle buluşturan tesis, kullanılan kaliteli ve özel üretim malzemelerle de rakiplerinden ayrılıyor.

Konukların ihtiyaçları en ince detaylarına göre düşünülerek tasarlanan Reyhani Kasrı Oteli, Mezopotamya Ovası’na hâkim, muhteşem manzaralı Suit, Delux ve Standart odalarıyla misafirlerine konforlu ve kaliteli konaklama hizmeti veriyor.

Tüm Mardin şehrini seyretme imkanı veren Teras Restoran & Cafe ise konuklarını, Mardin’e özgü mükemmel lezzetlerle ağırlıyor.

Mardin bölgesinde halihazırda 200’den fazla kurumsal şirket müşterisi bulunan Reyhani Kasrı Oteli, bölgeye kültür turları düzenleyen Türkiye’nin önde gelen tur acentelerine de 12 ay kesintisiz hizmet veriyor.


Adres / Address:
Birinci Cadde No:163 MARDİN
Telefon / Phone:
+90 482 212 13 33
Web Sitesi / Web Site:
http://www.reyhanikasri.com.tr/
Tripadvisor:Tripadvisor