sakli konak restaurant

Saklı Konak Restaurant Nevşehir

Nevşehir Nerede Yenir

Uçhisar’ın köy hayatını bozulmadan yaşamaya devam eden bir sokağında yer alan restoranımız bu sayede ürünlerinin bir çoğunu köyden en doğal ve lezzetli haliyle temin etmektedir.

Yemeklerimizin çoğu, köyün dergilere çıkmış en becerikli aşçılarından Pembe Ablamızın geleneksel tandırında ve odun ateşinde pişmektedir. Diğer yemeklerimiz de yine İmran ve Serpil ablalarımızın marifetli elleriyle yapılmaktadır.

Mutfakta profesyonelleşmeme tercihimiz, siz değerli misafirlerimize yöresel lezzetleri gerçek ustalarından sunmak istememizdendir. Öte yandan Saklı Konak’ta yemeklerin sunumu ve personelimizin sizi ağırlaması birinci sınıf restoranların seviyesinde aynı zamanda ev misafirliği samimiyetindedir. Saklı Konak’ta amacımız bütünüyle mideye, göze ve kalbe hitap edebilen bir ziyafet sunmaktır.

Bu amacımızı gerçekleştirme yolunda, 5 sene üst üste bölgenin en iyi restoranı olarak seçilmemiz, hem doğru yolda olduğumuzu düşünmemize hem de daha çok çalışarak daha fazla misafirimizi mutlu etmek için motive olmamıza sebep olmaktadır.

Sizlerle beraber Saklı Konak hikayesini yazmak dileğiyle sizleri de restoranımıza bekliyoruz.


Adres / Address:
Tekelli Mah. 2.Karlık Sok. No:3 Uçhisar / Nevşehir / Türkiye
Telefon / Phone:
+90 384 219 3066
+90 530 568 1498
Web Sitesi / Web Site:
http://saklikonakrestaurant.com
Tripadvisor:
Tripadvisor