swan lake boutique hotel

Swan Lake Butik Hotel

Marmaris Nerede Kalınır

Swan Lake Butik Otel, Ege’nin en sakin köşelerinden Selimiye’de, konuklarına huzurlu bir tatil sunabilmek amacıyla kuruldu..

Yörenin doğal dokusuna uygun olarak ikişer katlı iki taş ev olarak inşa edildi ve evlerin arasınada havuz yerleştirildi. Havuz ve tüm odalar Selimiye köyünün yemyeşil ve koyunun masmavi deniz manzarasına hakim olarak konumlandırıldı.

Üst katlardaki 4 odaya balkonlar ve zemin kattaki yine 4 odayada bahçe seviyesinde geniş teraslar yerleştirildi. Balkonlar ve teraslar yine tüm Selimiye köy ve koy manzarasının tamamını görecek şekilde konumlandırıldı.
Birbirinden farklı tasarlanmış ve sevilen şairlerimizin isimleriyle adlandırılmış 8 odaya sahip bir butik otel olan Swan Lake, sakin ve romantik bir atmosferde kaliteli tatil yapmak isteyen konuklar için, toplamı 1300 m² olan, yeşillikler ve rengarenk çiçeklerle bezenmiş bir alanda kuruldu. Odaların tümü 35 m² olup tamamı özel el yapımı masif ahşap mobilyalarla döşendi. Kullanılan tüm tekstil ürünleri özel olarak doğal malzemelerden ve yüksek kalitede üretildi. Banyolarda doğal taşlar kullanıldı ve özel tasarım seramik ürünlerle donatıldı.

Yüzme havuzu 65 m² olarak 9 m çapında inşa edildi. Havuz içerisine hem masaj imkanı veren hemde Selimiye koy manzarasına karşı sürekli yüzme olanağı sağlayabilen ayarlanabilir basınçlı su püskürten ‘Karşı Akım Sistemi’ monte edildi.


Adres / Address:
Selimiye Köyü
Marmaris Mugla
Telefon / Phone:
+90 252 446 42 55
Web Sitesi / Web Site:
http://www.swanlakeselimiye.com/
Tripadvisor:
Tripadvisor